Európsky futbalový klub

Získanie “double” prepísalo históriu

Vážime si vzájomnú dôveru, ktorá je základom spolupráce s klientmi. Detaily spoločných úspechov sú preto diskrétne.

Známy futbalový klub mal výborné výsledky na popredných miestach tabuľky, avšak roky nevedeli získať ligový titul. Tím dlhodobo nedokázal zdolať priamy konkurenčný klub. Hráči „trpeli blokom“ voči tomuto konkurenčnému tímu a v každom vzájomnom zápase pod tlakom stresu z prehry nedokázali súpera zdolať.

Riešenie a výsledok

Zamerali sme sa na vyzdvihovanie predností a silných stránok každého hráča. Rozhodujúcim faktorom bolo harmonizovanie osobne priamo pred zápasmi, ale aj počas zápasov s konkurenčným klubom. Intenzívne sme pracovali na posilňovaní sebavedomia hráčov. Ešte v tej istej sezóne, kedy sme uzavreli s klubom spoluprácu, získali svoj vytúžený titul. Spolupracovali sme spolu ďalšie tri sezóny a dlhodobé harmonizácie priniesli tomuto tímu okrem výhry niekoľkých ligových titulov aj výhru ligového pohára. 

Ako hodnotí spoluprácu klient?

„Viac ako 30 rokov sa nám nedarilo získať ligovú titul, hoci sme pravidelne končili na druhom a treťom mieste. Taktiež sme 15 rokov čakali na výhru ligového pohára. V sezóne 2016/2017 sme vstúpili do programu harmonizácie s cieľom získať konečne titul aj ligový pohár. 

Spolupráca s harmonizérmi začala už po pár mesiacoch prinášať výsledky. Na konci sezóny sme skončili v lige na druhom mieste, ale podarilo sa nám získať vytúžený ligový pohár. 

Nasledujúcu sezónu sme udržali formu a opäť sme dosiahli rovnaké výsledky – druhé miesto a aj víťazstvo v pohári. Spolupráca s harmonizérmi vygradovala po troch sezónach, keď sa nám podarilo získať vytúžené „double“ – víťazstvo v lige a aj ligový pohár. Tešíme sa o to viac, že náš klub prepísal históriu, keďže takýto úspech sa ešte nikomu doposiaľ nepodaril.”

O krok bližšie k dosiahnutiu cieľov

Napíšte nám alebo zavolajte a dohodnime si osobné stretnutie. Povieme vám viac o našej práci a odpovieme na všetky otázky.

Na stránke používame cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Prečítajte si viac.