Africký futbalový klub

Namiesto hrozby vypadnutia z tabuľky posun o 7 miest vyššie

Vážime si vzájomnú dôveru, ktorá je základom spolupráce s klientmi. Detaily spoločných úspechov sú preto diskrétne.

Niekoľko sezón po sebe klub bojoval o záchranu v najvyššej futbalovej lige, no keď hrozilo vypadnutie z ligy, v tíme nastal veľký strach a stres. Hráči boli pod tlakom, mali pochybnosti a negatívne pocity. Toto všetko spôsobilo nekompatibilitu tímu, hráčom sa nedarilo a prehrávali jeden zápas za druhým.

Riešenie a výsledok

Sústredili sme sa na navrátenie vnútornej rovnováhy každého jedného hráča, hlavne na psychickej úrovni. Pristúpili sme k harmonizovaniu všetkých hráčov, ale aj trénerov a vedeniu klubu. Komplexnou harmonizáciou sme dosiahli upokojenie v tíme a mohli sme pristúpiť k zlepšovaniu výkonnosti. Posilňovali sme sebavedomie hráčov, chuť a odhodlanie víťaziť. Sezónu tím ukončil umiestnením v strede tabuľky, no s výrazným posunom až o 7 miest.

Ako hodnotí spoluprácu klient?

„Počas sezóny 2018/2019 nám hrozilo vypadnutie z tabuľky po jesennej časti sezóny. Pri skautingu v Európe sme natrafili na športovú harmonizáciu a optimalizáciu a rozhodli sme sa tento systém práce v klube vyskúšať. Naším jasným cieľom v sezóne bolo udržať sa v lige, čo sa nám vďaka harmonizáciám podarilo. V lige sme sa nielen udržali, ale výkon tímu sa stabilizoval a v nasledujúcej  sezóne máme dokonca už stabilné miesto v strede tabuľky.”

O krok bližšie k dosiahnutiu cieľov

Napíšte nám alebo zavolajte a dohodnime si osobné stretnutie. Povieme vám viac o našej práci a odpovieme na všetky otázky.

Na stránke používame cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Prečítajte si viac.