Český futbalový klub

Z druhej polovice tabuľky na pohárové umiestnenie

Vážime si vzájomnú dôveru, ktorá je základom spolupráce s klientmi. Detaily spoločných úspechov sú preto diskrétne.

Český futbalový klub mal niekoľko sezón po sebe výrazný problém s kolísavosťou výkonu tímu, jednu sezónu adept na pohárové miesta, nasledujúcu sezónu výrazný prepad v tabuľke. Nedarilo sa im udržiavať stabilitu výkonov. Slabou stránkou tímu bola neefektívnosť útoku a „skupinkovanie“ v tíme.

Riešenie

Najskôr sme potrebovali podrobne spoznať slabé stránky konkrétnych hráčov z útoku, a taktiež nesúdržnosť hráčov. Po dôkladnej analýze sme nastavili proces harmonizácie, zoptimalizovali sme jednotnosť tímu a harmonizáciou posilňovali výkonnosť a efektivitu útoku.

 

Ako hodnotí spoluprácu klient?  

„V roku 2017 sme sa rozhodli vyskúšať program harmonizácie, keďže posledné sezóny naša forma veľmi kolísala a ocitli sme sa v druhej polovici tabuľky. Od harmonizácie sme si sľubovali stabilitu výkonu a dlhodobo pohárové miesta v tabuľke. Harmonizéri sa nám venovali na každom zápase a harmonizovali priamo na štadiónoch. Systematickou a obojstrannou spoluprácou sme dosiahli to, že nasledujúca sezóna 2017/ 2018 pre nás skončila veľkým posunom na vytúžené pohárové miesto.”

O krok bližšie k dosiahnutiu cieľov

Napíšte nám alebo zavolajte a dohodnime si osobné stretnutie. Povieme vám viac o našej práci a odpovieme na všetky otázky.

Na stránke používame cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Prečítajte si viac.